Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Oto Kurtarma

Ortaköy'de oto kurtarma faaliyetlerinde bulunan firmamız, her marka ve model araca hizmet vermekte olup, 4 mevsim çalışmalarına devam etmektedir.

yol yardım

Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım firmamız, konusunda uzman personelleri ve son teknolojik araç parkuru ile birlikte Ortaköy'de hizmet vermektedir.

oto çekici

Oto Çekici

Firmamız sektörel anlamda yol yardım, oto kurtarma ve oto çekici konularında oldukça tecrübeli olup, uzun yıllardır bölgede faaliyet göstermektedir.

tekli araç taşıma

Tekli Araç Taşıma

Tekli araç taşıma işlerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz. Firmamız, tekli araç taşıma işlerinizi profesyonel anlamda yerine getirmektedir.

çoklu araç taşıma

Çoklu Araç Taşıma

Birden fazla, yani çoklu araç taşıma konusunda da son derece yetkin olan firmamız, Türkiye'nin 81 iline çoklu araç taşıma işi yapmaktadır.

sıfır araç taşıma

Sıfır Araç Taşıma

Sıfır araç taşıma konusu son derece dikkat ve hassasiyet ister. Sıfır araç taşıma konusunda firmamız Ortaköy Yol Yardım, son derece tecrübelidir.

şehirler arası araç taşıma

Şehirler Arası Araç Taşıma

Şehirler arası araç taşıma işlerinizi ülke sathında, yani 81 il ve hali hazırda 922 ilçe nezdinde profesyonelce, eksiksiz olaraktan yerine getirmekteyiz.

İş Makinası Taşıma

Her sektör, her iş kolu ve her mesleğin iş makinalarını bünyemizde bulunan son sistem araç parkurumuz vasıtası ile ekonomik anlamda yapmaktayız.

Traktör Taşıma

Çiftçilerimizin en yakın ve en güçlü dostu olan traktörlerin taşınmasında firma olarak elimizden ne gelirse harfiyyen yerine getiriyoruz.

minibüs taşıma

Minibüs Taşıma

Ortaköy ilçesinde minibüs taşıma ihtiyacınız olursa çekinmeden Ortaköy Yol Yardım firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

kamyonet taşıma

Kamyonet Taşıma

Kamyonet taşıma konusunda Ortaköy'de bir yardıma ihtiyacınız olursa, bizler sizlere bir telefon mesafesi uzaklıktayız.

hasarlı araç taşıma

Hasarlı Araç Taşıma

Hasar görmüş ya da kaza yapmış araçlarınızın taşıma işlerini, konusunda uzman personellerimizle birlikte yapmaktayız.