Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Şehirler Arası Araç Taşıma

Profesyonel taşımacılığın en önemli basamaklarından olan şehirlerarası araç taşıma hizmetimizi her gün geliştirerek devam ettiriyoruz. Taşınmayı bekleyen araçlarınızı yerinden alarak istenen yere en uygun güzergahtan ulaştırmaktayız. Şehirlerarası mesafede taşınan tüm araçlar için uyguladığımız güvenlik prosesi aynıdır. Donanımlı personelimiz ve yüksek kapasiteli araçlarımız, şehir dışı sevkiyata her zaman için hazırdır. Yıl boyu taşınması aciliyet gerektiren araç modellerini öncelik programımıza alarak taşımaktayız. Mevsime bağlı koşullar, yol çalışmaları, hava muhalefeti gibi sevkiyatla ilgili oluşabilecek tüm detayları araç sahipleri ile mutlaka istişare ederek yola çıkarız. Hızlı pratik uygulamalarımız sayesinde şehirler arası araç taşıma hizmeti oldukça kolay ve pratik bir konuma gelmiştir. Özel araçlar ile hassas taşınması gereken VIP araçların taşınma işlemini de yine aynı güvenlik tedbirleri kapsamında götürülmesi gereken şehre zamanında ulaştırmaktayız. Ortaköy şehirler arası araç taşıma hizmeti ile ilgili sektöre getirdiğimiz yenilikler sayesinde araç sahiplerinin endişe ve kaygılarını tamamen ortadan kaldırmış olduk.

İnşaat sahasında taşınmayı bekleyen iş makinaları olsun, servisinden sıfır km olarak yüklenip, başka şehre götürülmesi gereken araçlar olsun, hepsi için oldukça yeterli kapasiteye sahip firmamız sayesinde tüm sevkiyat süreci güvence altındadır. Birden fazla aracın aynı anda yüklenerek, şehir dışındaki güzergaha taşınması için oluşturduğumuz sevkiyat sistemimiz yıl boyu sorunsuz olarak işlemektedir. Küçük ya da büyük tüm araç modellerini, ulaştırılması gereken noktaya, zamanında ve aksaklık olmadan teslim etmeyi firmamız, kurumsal bir sorumluluk kabul etmektedir. Sevkiyat faaliyetimizi programlarken müşterilerimizin öneri ve isteklerini sürekli ön planda tutarız. Araçları özel olarak güvenlik altına alıp, filomuza yükledikten sonra araçları firmamıza verilmiş bir emanet olarak görmekteyiz.

Şehirler arası araç taşıma faaliyetimizde dikkat ettiğimiz huşular şunlardır:
• Şehriler arası ulaşım noktalarının yol haritası şeklinde çıkarılması,
• Araçların taşınma süresi boyunca hiçbir zarar görmeyecek korumada olması
• Şehirler arası sevkiyat sürecinin tüm aşamalarını şeffaf ve kontrol edilebilir verilerle kayıt altına almak.

Sektörde çok önemli hizmet süreçlerini yöneterek büyük taşıma faaliyetlerinin içerisinde görev aldık. Güçlü araç filomuzu ve uzman personelimizi yeni alımlarla destekleyerek, şehirler arası araç taşıma konusundaki yerimizi daha sağlam noktalara getirmek istiyoruz.

Şehirler Arası Araç Taşıma