Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Minibüs Taşıma

Minibüs taşıma hizmetimizde her model minibüsü hızla bir mesafeden alıp başka bir mesafeye başarıyla ulaştırmaktayız. Taşınacak minibüsün, yüklenmesi ve teslim noktasına indirilmesi nakliye sürecimizde çok şeffaf bir planda ilerler. Firmamız, küçük ölçekli minibüs taşımacılığından geniş kapasite minibüs taşımacılığına kadar her kategorideki araç taşımacılığını büyük bir özveriyle sürdürmektedir.

Güven titizlik içinde yürütülen minibüs taşıma hizmetimiz, şu kriterlere göre ilerler.
• Taşınacak minibüsün model ve ağırlığı belirlenir.
• Taşıma mesafesiileyüklenecek araç sayısı hesaplanır.
• İlgili hizmetin maliyeti müşteriye sunulur
• Onay alınan hizmet için ilgili araç hazırlanarak verilen konuma sevk edilir.

Minibüs Taşımacılığı faaliyetinde her zaman aynı özen ve dikkati göstermek çok önemlidir. Firmamız, taşımacılık faaliyetine başladığı yıllardan günümüze kadar hep yeniliklerin takipçisi olmuştur. Kısa mesafe araç taşıma hizmetinden uzun mesafe araç taşınmasına kadar her faaliyet kolumuzda aynı dikkat ve özeni göstermekteyiz. Gerek kurumlar arası araç taşıması olsun gerek şirkete bağlı minibüslerin nakliyesi olsun en uygun hizmet modelini, en uygun fiyatla birlikte sunarız. Çalışma prensibimiz, kazanırken müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesini de sürekli yükseltmektir. Hizmetimizin sonunda elde ettiğimiz maddi kazancın değeri müşterilerimizin hizmetimizden duyduğu memnuniyete bağlıdır. Her minibüsün taşıma yöntemi ve süresi farklılık gösterir, bunları gerektiği gibi düzenlemek ciddi deneyim gerektiren bir konudur.

Ortaköy minibüs taşıma hizmetimiz, şu basamaklardan oluşur.
• Şehir içi taşıma
• Tek minibüs taşıma
• Çok adetli minibüs taşıma
• Kurumsal minibüsleri taşıma
• Özel sınıf minibüs taşıma hizmeti
• Şehirler arası minibüs taşımacılığı

Taşınması gereken minibüsler araçlarımıza yüklendikten sonra firmamız müşterilerimizin nakliye süreci içerisindeki tüm gelişmelerden haberdar olmasını sağlar. Kısa mesafe de olsa uzun mesafe de olsa araç taşıma sürecinde mutlaka gerekli tedbirleri aldıktan sonra yola çıkarız. Minibüslerin herhangi bir zarar görmeden teslim edilebilmeleri için araca yükleme ve sabitleme işlemimizde oldukça dikkatli ve titiz davranmaktayız. Eğer özel koruma ile taşınması gereken minibüs varsa onunla ilgili de tüm güvenlik tedbirlerini yerine getiririz. Yolların zorluğu ve mesafelerin uzunluğu, her türde ve modeldeki minibüsleri taşıma işimizde bizleri yıldırmaz azim ve gayretimizden hiçbir şey eksiltemez, çünkü taşımacılık bizim önem vererek yaptığımız iştir.

Minibüs Taşıma