Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Hasarlı Araç Taşıma

Ortaköy ve çevresindeki tüm hasarlı araç taşıma faaliyetlerini uluslararası standartlarda ve kurumsal bir güvence altında sunmaktayız. Araç taşıma alanındaki tüm yenilikleri sürekli takip ederek iş kalitemizde istediğimiz düzeyi yakalamış olduk. Ortaköy’de ya da çevre bölgelerde taşınması gereken tüm hasarlı araçları en kısa sürede ve uygun olanakları sunarak taşıdık. Özellikle başka bir şehirden yüklenerek getirilmesi gereken araçlarınızı mümkün olan en kısa sürede yükleyerek teslim noktasına ulaştırmaya çalıştık. Firmamız, hasarlı araç taşıma hizmetini sunarken olabilecek tüm aksaklıkları hesap ederek yola çıkar. Ulaştığımız noktada Ortaköy bölgesindeki hasarlı ve taşınması gereken araçlar için aranan firmalar arasında il sıralara yükselmiş bulunmaktayız.

Ortaköy hasarlı araç taşıma hizmet sürecimizi araçların hasar durumuna göre oluşturup gerekli planlamayı yaptıktan sonra başlatırız. Taşınacak araçların yükleme süreci ve teslim adresine ulaştırılması konusunda çok titiz davranarak, araçta ekstra bir sorun daha oluşmamasını amaçlarız. Hasarlı araç taşıma sürecimize dahil olan personelimiz, konusuyla ilgili tüm teknik eğitim ve pratik bilgiye sahip olduktan sonra sahada çalışmaya başlar. Araç taşıma faaliyetlerimiz içerindeki müşteri ilişkileri ve nakliye sistemimizi sürekli yenileyerek, çağımızın hep ilerisinde olmayı amaçlıyoruz. Ortaköy hasarlı araç taşıma hizmetlerini yıl boyu olumsuz hava koşullarında da sürdürerek, acil olarak taşınmayı bekleyen araçların sahiplerinin bu konudaki sorunu çözmüş oluyoruz. Firmamız, sektöre adım attığı günden itibaren müşterilerinin sorunlarını çözmede ne kadar başarılı olduğunu kriter olarak belirlemiştir.

Firmamızın verdiği hasarlı araç taşıma hizmet kalemleri şunlardır.
• Şehir içi hasarlı araç taşıma
• Şehirler arası hasarlı araç taşıma
• Acil hasarlı araç taşımacılığı
• Trafikten hasarlı araç çekme hizmeti
• Yolda kaza yapmış hasarlı araç taşıma hizmeti

Ortaköy hasarlı araç taşıma faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmemizdeki en büyük motivemiz, teslim ettiğimiz işlerden sonra hizmetimizin bir başka müşteriye referans olarak aktarılmasıdır Tüm araç modellerinitaşıma sırasındayükleme tedbirlerini harfi harfine uygulayarak taşıma faaliyetimizde herhangi bir aksaklık olmamasını amaçlarız. Şehir içinde ya da bir başka şehre taşınması gereken tüm hasarlı araçları olabilecek en kısa sürede yerinden kaldırarak, istenilen servis noktasına sorunsuz olarak teslim edebilmekteyiz.

Hasarlı Araç Taşıma