Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Kamyonet Taşıma

Kamyon sahiplerinin araçlarıyla ilgili duydukları en önemli ihtiyaç durumu, arıza esnasında bir çekiciye yüklenerek hızla servise ulaştırılmasıdır. Yerinden kalkamayacak durumda olan kamyonetler için sunduğumuz kamyonet taşıma hizmetimiz belirli bir plan ve program dahilinde dikkatle ilerler. Ortaköy kamyonet taşıma hizmetimizde taşıdığımız her aracı tüm tedbir sürecini işleterek taşırız. Böylelikle kamyonu taşırken de de teslim noktasına indirirken de herhangi bir maddi hasar meydana gelmesini engellemiş oluruz. Sıfır km kamyonetleri taşırken ya da arızalı bir kamyoneti yüklerken güvenlik uygulamamızda asla eksiklik bırakmayız. Müşterilerimizin kamyonetlerini taşıma süresi boyunca kendi aracımız gibi görür ve o dikkatle taşırız. Taşıdığımız tüm kamyonetlerin sorunsuz bir biçimde adresine ulaşması en önem verdiğimiz husustur.

Ortaköy kamyonet taşıma hizmetimizden yararlanmak isteyen tüm araç sahipleri için hizmet programımız şöyle ilerler:
• Yükleme yapılacak kamyonetin bulunduğu konum öğrenilir
• Kamyonetin türü ve sınıfı ve ağırlığı yazılır
• Kamyoneti taşımaya en uygun araç, yükleme noktasına gönderilir.
• Kamyon dikkatli bir şekilde taşıyıcı aracımıza yüklendikten sonra teslim güzergahına en uygun yoldan ulaştırılarak yetkili isme teslim edilir.

Binek otomobil, minibüs, dolmuş, karavan ve ticari kamyonetler için taşıma sürecimiz birbirine benzer planlamalar halinde ilerler. Alanındaki sektörel deneyime sahip çalışanları olan Ortaköy kamyonet taşıma firması, sağladığı tüm araç taşıma faaliyetinde mutlaka geri dönüş yaparak müşterilerinin hizmet hakkındaki düşüncelerini öğrenir. Profesyonel çalışma anlayışını esas kılmış firmamız da öncelik her zaman müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmektir.

Ortaköy kamyonet taşıma firması, şehirler arası taşınması gereken araçlarda da dönemsel süreçlerde özel fiyatlar sunabilmektedir. Birden fazla kamyonetin taşınması gereken durumları düşünerek oluşturduğumuz araç filomuz, yıl boyunca pek çok hizmet özelliğindeki kamyonetin taşınma sürecini kolayca tamamlamaktadır. Şehir dışında arızalanarak yüklenmesi gereken kamyonetlerin yanında servisine götürülmesi gereken kamyonetler de ilgili talep tarafımıza iletildikten sonra hızla hizmet sürecine alınmaktadır. Şehir içinde bir yerden yere ya da bir şehirden başka bir şehre taşınması gereken tüm kamyonet modellerini profesyonel hizmet sürecimiz içerisinde herhangi bir aksaklık olmadan taşımaktayız. Tüm kamyon sahibi müşterilerimize sürekli güncelleyerek sunduğumuz taşıma hizmetimizin ayrıntılarını, irtibat kanallarımıza ulaşarak, öğrenebilirsiniz.

Kamyonet Taşıma