Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Traktör Taşıma

Traktör sahiplerinin traktörleriyle alakalı yaşadıkları sorunlar arasında araçlarının istedikleri çalışma sahasına ya da servise taşınması gelir. Yerinden alınarak yeni adrese taşınması gereken traktörler için hizmet veren firmalar sevkiyat esnasında dikkatli olmazlarsa taşınan traktörler ciddi hasar görebilir. Ortaköy traktör taşıma hizmetimizde taşıma hizmeti vereceğimiz her traktörü tüm gerekli önlemleri aldıktan sonra taşırız. Böylelikle traktörü yüklerken de teslim noktasına indirirken de hiçbir maddi hasar oluşmamasını sağlarız. Sıfır km traktörleri taşırken de eski model traktörleri taşırken de güvenlik planlamasını kesinlikle bırakmayız. Müşterilerimizin traktörleri sevkiyat süresi boyunca firmamıza emanettirler. Teslim edilmesi gereken noktaya kadar taşıdığımız tüm traktörleri hızla ve sorunsuz bir biçimde adresine ulaştırırız.

Ortaköy traktör taşıma hizmetimizden yararlanmak isteyen tüm traktörler için süreç şu şekilde ilerler:
• Yüklenecek traktörün bulunduğu konum öğrenilir
• Traktörün türü ve sınıfı belirlenir
• Traktörü taşımaya en uygun araç bölgeye sevk edilir.
• Traktör aracımıza yüklendikten sonra istenen güzergaha en uygun yoldan taşınarak indirilir.

Traktör taşıma faaliyetimizde uyguladığımız planlama, taksi, binek otomobil, minibüs, dolmuş, karavan ve ticari kamyonetler için de hep aynı ilerler. Alanında oldukça deneyimli çalışanlara sahip olan Ortaköy traktör taşıma firması, verdiği araç taşıma hizmetlerinde mutlaka geri dönüş yaparak müşteri talep ve görüşlerini öğrenir. Hizmet süresince bir aksaklık olup olmadığı kontrol edilerek çalışmanın memnuniyet düzeyi ölçülmüş olur. Profesyonel çalışma anlayışında hareket eden firmamız için öncelik her zaman müşterilerinin beklentilerini karşılayabilmektir.

Ortaköy traktör taşıma, kurumlar arasında taşınması gereken traktörlere ve arazide saplanmış hareket edemeyen traktörleri de en kısa sürede yerinden kaldırıp taşıyacak yeterliliktedir. Birden fazla traktörün taşınma ihtiyacını düşünerek oluşturduğumuz araç filomuz, gün içinde pek çok traktör taşıma hizmetini kolayca tamamlamaktadır. Trafikte kalmış traktörü taşıma, arızalı traktör taşıma ve sıfır km traktör taşıma işlemlerini uzun yılların getirdiği tecrübe sayesinde hiçbir sorun yaşanmadan tamamlamaktayız. Şehir içi ve şehirlerarası mesafedetaşınması gerekentraktörlerin taşınma süresini olabilecek en asgari düzeye indirerek, makine ve araçların çalışmasındaki gecikmeleri önlemeyi amaçlıyoruz. Tüm traktör sahibi müşterilerimiz için verdiğimiz taşıma hizmetimizde her zaman uygun fiyat ve kalıcı memnuniyeti esas almaktayız.

Traktör Taşıma