Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

İş Makinası Taşıma

İş makinalarında çalışmaya başladıktan sonra ortaya çıkabilecek en büyük ihtiyaç, herhangi bir arıza durumunda bir çekici yardımı ile servise sorunsuz olarak taşınmalarıdır. Maddi zarar vermeden ve emniyetle en yakın makina bakım noktasına ulaştırılan iş makinaları, burada mevcut sorun giderildikten sonra yeniden çalışmalarına kaldıkları yerden devam edebilirler. Bu hizmeti bölgede en iyi şekilde vermeyi amaçlayan Ortaköy iş makinası taşıma, faaliyetleri başladığı günden bu zamana pek çok iş makinasının yaşadığı sorunları ortadan kaldırarak, önemli çalışmaların altına imza atmıştır. Profesyonel yatırım süreci ile oldukça güçlü bir teknik alt yapıya sahip firmamızda, Ortaköy ve civarındaki tüm iş makinalarının sevk ve nakliye sürecini sorunsuz bir şekilde yürütmekteyiz. İş makinası taşıma sürecimiz, her aşamasında titizlikle ilerler.

Makine taşıma hizmet sürecimiz şu şekildedir.
• Taşınmayı bekleyen iş makinasının bulunduğu konum öğrenilir.
• Taşınacak iş makinasının tipine ve sınıfına göre ilgili çekici araç bölgeye yola çıkar.
• Makina bulunduğu yerden özenle çekilip istenen mevkiye götürülür.
• Mevut teslim noktasına iş makinası indirildikten sonra hizmet sonlandırılır.

Ortaköy iş makinası taşıma çalışmalarımızda, müşterilerimizi yol durumlarına göre teknik bilgilerle yönlendirerek, daha büyük problemlerin yaşanmasını önlemeye çalışırız. Müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda sunduğumuz iş makinası taşıma faaliyetimizde her makinanın nasıl taşınması gerektiği ve ne şekilde teslim edileceği bellidir. Araç ve makine taşıma hizmetimizi, taşıma sırasında yolda yaşanacak her tür sorunu düşünerek geliştirmekteyiz.

İş makinalarının taşınma hizmetine ihtiyaç duyulduğu an, firmamızın harekete geçme zamanı gelmiş demektir. Hızla iş makinasının yanına ulaşarak nakil aracımız ile iş makinasının yükleme işlemini başlatmaktayız. Hizmet sürecimiz tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra başlar. Ortaköy iş makinası taşıma çalışmalarımızda tüm yol bakım ve inşaat faaliyetlerinde kullanılan iş makine modellerini taşımaktayız. Kar ve yoğun yağmur altında oluşan zorlu yol koşullarından ötürü bir noktada kalmış ve çıkamayan iş makinalarının yardımına da Ortaköy iş makinası taşıma firması olarak en kısa sürede ulaşırız. Her mevsim ve koşulda iş makinası için gerekli olan nakliye ve taşıma sürecini aksatmadan işleterek makinelerin sahadaki işlerinden geri kalmamalarını sağlamaktayız.

İş Makinası Taşıma