Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Yol Yardım

Ortaköy Oto Çekici

Oto çekici ve araç taşıma hizmetimizi uluslararası standartlarında sunarak, bölgemizdeki tüm araç destek hizmetlerinde ilk aranan firma olduk. Oto çekici hizmetimizde şehirlerarası güzergahtan araç çekme gibi farklı deneyim ve tecrübe gerektiren çalışmalarımız da mevcuttur. Oto çekici hizmet hattımız, araçların gerekli yol yardım ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olup, gün boyu gelen talepleri karşılamayı amaçlamaktadır. Trafikte yada uzak yolda kalmış araçların ihtiyaç duyduğu yol çekici hizmetini, büyük bir titizlikle ve her araç için ayrı ayrı planlama yaparak, hazırladık. Yoldan kaldırılması gereken yada acil olarak çekilmesi beklenen araçları, hızla yerinden kaldırarak, uygun görülen noktaya taşımayı kurumsal bir çerçevede tamamlıyoruz.

Tek tek yerinden çekilmesi gereken araçlar için en ideal oto çekme yöntemini geliştiren firmamızda bu hizmetimiz yıl boyu devam etmektedir. Bulunduğu yerden başka bir yere taşınması gereken araçlarınızı, verdiğiniz güzergahtan çekerek hizmetimizi sorunsuz olarak sonlandırıyoruz. Arıza yaparak bulunduğu yerden kalkamayan araçları bulunduğu noktadan çekerek, vakit kaybetmeden istenen adrese taşıyoruz. Ortaköy bölgesindeki araçların gün boyu ihtiyaç duyabileceği oto kurtarma ve çekici desteğini geçmiş tecrübelerimiz sayesinde sorunsuz olarak tamamlamaktayız. Çekilmesi gereken araçların bulunduğu yerdeki konumuna göre gerekli hazırlığımızı yaparak yola çıkmaktayız. Ortaköy Oto çekici firması olarak çevre bölgelerdeki araçların ihtiyaç duyacağı tüm yol yardımı ve araç çekme ihtiyacına olabilecek en kısa sürede cevap verebiliyoruz.

Çekilmesi gereken aracın hasar durumu ve bulunduğu mevki tarafımıza iletildikten sonra personel aracımız araca müdahale etmek için yola çıkar. Yol güvenliğini birebir uygulayarak oluşturduğumuz oto çekici hizmetimiz, gece gündüz tam mesai ulaşabilir durumdadır. Araç taşıma ve çekme hizmetimiz ile iğli tüm detayları, gün boyu sahada aktif olarak görev yapan personelimizden öğrenebilir, oto çekme konusunda geliştirdiğimiz farklı çözümleri de değerlendirebilirsiniz. Ortaköy ve çevre ilçelerde çekici hizmeti bekleyen araçların yol yardım hattımıza ulaşmalarından itibaren gerekli destek sürecimiz başlar. Araç çekme ve kaldırma işlemini ilgili personelimiz nezaretinde takip edebilir, öneri ve taleplerinizi firmamıza istediğiniz zaman iletebilirsiniz. Her koşulda ve zorlukta bile çekilmeyi bekleyen araçlarınıza ulaşır, onları olduğu yerden güvenle kaldırıp sorunu tamamen çözmüş oluruz.

Ortaköy Oto Çekici